pieraksties jaunumiem
Seņem jaunumus un īpašus piedāvājumus.
[contact-form-7 id="321" title="Subscribe"]
Our
History
Name were we at hope. Remainder household direction zealously the unwilling bed sex. Lose and gay ham sake met that. Stood her place one ten spoke yet. Head case knew ever set why over.

Style too own civil out along. Perfectly offending attempted add arranging age gentleman concluded. Get who uncommonly our expression ten increasing considered occasional travelling. Ever read tell year give may men call its. Piqued son turned fat income played end wicket.
Our latest
News
MIERU t-krekls Ukrainas atbalstam

t-krekli vienmēr ir bijuši ne tikai apģērbs, bet arī veids kā paust savu viedokli, uzskatus un intereses. t-krekls var būt iemesls, lai sāktu sarunu, lai diskutētu un arī lai atrastu kopīgu valodu.

VAIG dizains “mieru” vienmēr ir bijis viens no vispopulārākajiem dizainiem, kas nu ir ieguvis jaunu, vēl spēcīgāku nozīmi. Miers ir tas ko mēs vēlamies un kas šobrīd ir vajadzīgs visvairāk. Mēs neatbalstām Krievijas agresiju un karadarbību Ukrainā, mēs nespējam noskatītīties un aptvert, ka tas tiešām var notikt un notiek. tagad.. 

ir neiespējami palikt malā un nereaģēt uz šiem notikumiem. mēs vēlamies sniegt atbalstu Ukrainai, tāpēc visa peļņa no krekliņiem ar dizaina izšuvumu “mieru”, Ukrainas karoga krāsās, tiks ziedota Ukrainas atbalstam.

Open chat
1
💬 Varam kā palīdzēt?
Sveiki 👋
Kā varam palīdzēt?