Te, par mums, Elīzi un Rūtu divām draudzenēm ar vairāk nekā 20 gadu pazīšanās stāžu, kuras dara VAIG.

Mēs, kuras nevar nosēdēt mierā, kurām patīk darīt, riskēt, svinēt un meklēt kopīgus piedzīvojumus. Abas jutām – vajag, kaut ko VAIG! Tā nejauši, tā “spēlējoties”, mazliet pa jokam, tapa vēl viens latviešu dizains – VAIG, jo #katramkautkovaig. 

Abas kopā mācāmies, izzinām un esam iekāpušas jaunās kurpēs, lai ietu jaunu, vēl neiestāgātu taku, nezinot kur tā mūs aizvedīs, bet esam gatavas ļauties, jo piedzīvojumus VAIG un šis viss jau tāds arī ir. Paldies visiem, kuri ir jau pielaikojuši un nolaikojuši VAIG un atzinuši par labu esam!

Rūta

Rūta ir “universālais kareivis” jeb mamma 24/7 trīs mazām dāmām, kurai patīk svinēt svētkus un vēl vairāk par tiem, dekorēt tos. Paralēli tam, VAIG’ā raksta, sarakstās, domā, pārdomā, pasūta un sapako, dala un iepriecina visus, kam kaut ko VAIG.

Elīze

Elīze jeb Lapsa ir dizaina guru, kura ik dienas tandēmā ar saviem draugiem macĀbolu un Īmacu ietērpj zīmolus svaigās identitātēs, visko maketē, kladzina tastaūras pogas, bīda peli un savu biznesu un rada acij un sirdij tīkamus dizainus.

Kapēc izvēlēties VAIG?

  • daram ar sirdi
    daram to, kas pašām patīk. radam, lai patiktu mums un varētu iepriecināt jūs.
  • jo radoši
    jaunas idejas parasti rodas kopīgos atpūtas brīžos pie vīna glāzes un ar labu mūziku fonā.
  • vajag
    jo katram kaut ko vajag, tapēc - iedvesmojam, sasmīdinam vai liekam kādam aizdomāties, ar to, ko #katramkautkovaig.
Open chat
1
💬 Varam kā palīdzēt?
Sveiki 👋
Kā varam palīdzēt?